Додаткові послуги

123

Обшивка салону

Обшивка салону автомобіля - це найкращий спосіб відновити презентабельний зовнішній вигляд інтер'єру, змінити дизайн, прибрати всі дефекти і підвищити комфортність під час пересування. Якщо в процесі експлуатації салон Вашого авто втратив заводську привабливість: продавилися сидіння, протерлася обшивка, з'явилися деформації і розриви після ДТП - фахівці компанії СклоАвто з радістю прийдуть до Вас на допомогу!
123

Продаж та встановлення шторок

Автомобільні шторки - це функціональний елемент, що забезпечує захист салону автомобіля від сонячного інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, а також від сторонніх поглядів. При виготовленні автомобільних шторок використовується спеціальна трикотажна тканина, яка володіє підвищеною стійкістю до фізико-хімічних дій і характеризується високою формостійкістю. Це означає, що автомобільні штори не вигоратимуть, не витягуватимуться і не деформуватимуться впродовж всього терміну експлуатації автомобіля.
123

Заміна пасків безпеки

Пасок який вийшов з ладу , може стати причиною виписаного штрафу. Крім того, він не спрацює під час аварійної ситуації на дорозі і спричинить за собою фізичні каліцтва. Саме тому потрібно своєчасно проводити ремонт пасків безпеки . І довіряти його необхідно тільки професіоналам.
123

Заміна та продаж сидінь

Також ви можете скористатися такою послугою як установка сидінь, ми піклуємся про те щоб пасажири відчували себе максимально комфортно. Ми пропонуємо автомобільні сидіння різних моделей, які можуть трансформуватися самим різним чином – пересуватися, розкладатися, зніматися, поворотні сидіння та інші. Ми пропонуємо великий вибір варіантів оббивки сидінь.
123

Шумоізоляція та віброізоляція салону

Як відомо, хороша шумоізоляція та віброізоляція салону автомобіля є одним з ключових факторів, що впливають на комфорт при їзді, як для водія, так і для пасажирів. Адже чим тихіше в салоні під час руху, тим менше втомленою стає тривала поїздка для пасажирів і тим більше комфортніше вони себе відчувають. До того ж це сприяє концентрації уваги на дорозі самого водія.


                                
            
    ×